Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Hakkımızda

Clinic Medikal Vizyon ve Misyonumuz/ Hakkımızda

Clinic Medikal  gelişen peptid  teknolojisine süratle uyum sağlayarak, lisans altında önde gelen çok uluslu kuruluşların ürünlerini Türkiye’ye  getirerek ürün gamını zenginleştirmiştir.

Son teknolojiyi ve yenilikleri takip etmek konusunda kurumsal bir hassasiyet geliştirmiş, bu konuda  etkili sonuçlara ulaşmıştır. Hastalar için en yenilikçi fikirleri ve inovatif tedavileri tespit ederek geliştirmeyi hedefleyen bu AR-GE yaklaşımlı kurumlarla iş ortaklıkları geliştirmektedir.

Müşteri memnuniyetini ile bağlılığını sağlamak ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak temel hedefimizdir.

Bu noktada Güney Kore merkezli Caregen firmasının Türkiye distribütörlüğünü bünyesinde bulundurmaktadır. Caregen 20 yılı aşkın süredir İngiltere, Fransa , Amerika ,Rusya gibi 130’u aşkın çok uluslu ülkede aktif şekilde hizmet vermektedir .Biyomimetik peptid ve büyüme faktörlerinin geniş çaplı araştırma ve pazarlaması konusunda dünya lideri firmalar arasında gösterilen global bir kurumdur. Caregen büyüme faktörleri konusundaki araştırmalarının yanısıra ; biyomimetik peptit konusunda dünya çapında birçok yeni moleküllerin tescilini almıştır. Üretimde ISO 9001:2000 ve 14001 sertifikalarını almıştır. Caregen geniş Arge ağıyla yenilikçi yaklaşımlara destek vermektedir.

Clinic Medikal etkin insan gücüyle de öne çıkmaktadır . Özellikle bünyesinde barındırdığı deneyimli ekibiyle gücünü siz müşterilemize yansıtmaktadır. Ülkemize girecek yeni molekül seçimlerinde görev alan;yeni ihtiyaçlara cevap verebilecek ürün seçimiyle öne çıkan bilimsel ekibi ile fark yaratmaktadır. Bu spesifik ürünleri sizlerle buluşturan geniş satış ve pazarlama ağıyla da fark yaratmaktadır.

Kaliteli ürün ve  hizmeti makul fiyat politikalarıyla kullanıcıya ulaştırmak hedeflerimiz arasında yer almaktadır.